Zákaznický servis
- tel.: 777132135
- napište nám
Městská hromadná doprava
Nejprodávanější
-
SIKU Vlak pro příměstskou dopravu kovový 1646
info v obchodu
SIKU Příměstský vlak 1646, kov + plastové části, model 18cm, spojovací prvky vpředu i vzadu pro připojení dalších vozů, průhledná okna, detailní interiér, volný chod,
225.00 bez DPH 185.95 -
SIKU Autobus dvoupatrový 1:87 kovový 1884
info v obchodu
Autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké.Skutečný ráj všech užitkových aut je zde - připraven jen a jen pro vaše chlapce. Hračky pro
399.00 bez DPH 329.75 -
Autobus městský kovový s grafikou 4 barvy v krabici
do 1-2 dnů
Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Modely aut zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by krásný model
119.00 bez DPH 98.35
-
Autobus městský vyhlídkový 29cm na setrvačník Světlo Zvuk plast v krabici
info v obchodu
Plastový model turistického autobusu v modro-bílém provedení, se světelnými a zvukovými efekty, s pohonem na setrvačník, pro všechny malé šoféry. Hračka na baterie, se světlem
499.00 bez DPH 412.40 -
Autobus červený dvoupatrový doubledecker na baterie Světlo Zvuk
do 1-2 dnů
Červený dvoupatrový autobus - doubledecker o velikosti 18cm. Autobus svítí a vydává zvuky startování, troubení a couvání. Hračka na baterie, se světlem a zvukem.Autíčka -
319.00 bez DPH 263.64 -
Autobus žlutý školní plastový baby autíčko na baterie Světlo Zvuk
do 1-2 dnů
Baby školní autobus na baterie, barevný plastový školní autobus pro nejmenší děti, tlačítka a zvukové efekty troubení a hudby, pojízdná kola pro hru na školní
279.00 bez DPH 230.58
Parametrický filtr
-
SIKU Vlak pro příměstskou dopravu kovový 1646
SIKU Příměstský vlak 1646, kov + plastové části, model 18cm, spojovací ... více
225.00 bez DPH 185.95není sklademKat. číslo: 309636
-
SIKU Autobus dvoupatrový 1:87 kovový 1884
Autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké.Skutečný ráj všech ... více
399.00 bez DPH 329.75není sklademKat. číslo: 309642
-
Autobus městský kovový s grafikou 4 barvy v krabici
Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Modely ... více
119.00 bez DPH 98.35sklademKat. číslo: 313439
-
Autobus městský vyhlídkový 29cm na setrvačník Světlo Zvuk plast v krabici
Plastový model turistického autobusu v modro-bílém provedení, se světelnými a zvukovými ... více
499.00 bez DPH 412.40není sklademKat. číslo: 315453
-
Autobus červený dvoupatrový doubledecker na baterie Světlo Zvuk
Červený dvoupatrový autobus - doubledecker o velikosti 18cm. Autobus svítí a ... více
319.00 bez DPH 263.64sklademKat. číslo: 316185
-
Autobus žlutý školní plastový baby autíčko na baterie Světlo Zvuk
Baby školní autobus na baterie, barevný plastový školní autobus pro nejmenší ... více
279.00 bez DPH 230.58sklademKat. číslo: 316936
-
Tramvaj kovová s efekty 16cm na baterie zpětný chod Světlo Zvuk
Městská hromadná doprava - dopravní prostředek MHD z kovu a plastu, ... více
269.00 bez DPH 222.31sklademKat. číslo: 320101
-
Trolejbus kovový s efekty 16cm na baterie zpětný chod Světlo Zvuk
Městská hromadná doprava - dopravní prostředek MHD z kovu a plastu, ... více
269.00 bez DPH 222.31sklademKat. číslo: 320111
-
Tramvaj česká 16cm kovový retro model na zpětný nátah v krabici
Originální kovová tramvaj klasického červeno-bílého vzhledu, jezdící na zpětný chod. Tenhle ... více
220.00 bez DPH 181.82sklademKat. číslo: 331086
-
Tramvaj kovová mini 8,5cm retro volný chod český design v krabičce
Česká miniaturní tramvaj T3 z kovu, na volný chod, v klasickém ... více
118.00 bez DPH 97.52není sklademKat. číslo: 331412
-
Tramvaj MHD 28cm česky hlásí zastávky funkční dveře na baterie Světlo Zvuk CZ
Originální červeno-bílá plastová tramvaj, která oznamuje stanice v českém jazyce, je ... více
439.00 bez DPH 362.81sklademKat. číslo: 331519
-
Autobus MHD 28cm česky hlásí zastávky funkční dveře na baterie Světlo Zvuk CZ
Originální autobus, který oznamuje stanice v českém jazyce, je rozhodně ten ... více
399.00 bez DPH 329.75sklademKat. číslo: 331595
-
Tramvaj česká kovová 16cm zpětný chod I Love Prague model v krabici
Česká tramvaj z kovu, s nápisem "I Love Prague" v klasickém ... více
229.00 bez DPH 189.26není sklademKat. číslo: 331922
-
Trolejbus MHD 16cm červeno-bílý kovový na zpětný chod v krabici
Tento parádní trolejbus z kovu, který jezdí na zpětný chod je ... více
284.00 bez DPH 234.71sklademKat. číslo: 331972
-
Trolejbus MHD modrý zpětný chod hlásí stanice na baterie Světlo Zvuk CZ
Rychle nastoupit, zavřít dveře a jedeme! Originální trolejbus, který oznamuje stanice ... více
399.00 bez DPH 329.75sklademKat. číslo: 332489
-
Tramvaj červená kovová MHD Městská hromadná doprava zpětný chod
Červená kovová tramvaj MHD, Městská hromadná doprava, model z kovu a ... více
229.00 bez DPH 189.26sklademKat. číslo: 332740
-
Tramvaj žlutá kovová MHD Městská hromadná doprava zpětný chod
Žlutá kovová tramvaj MHD, Městská hromadná doprava, model z kovu a ... více
229.00 bez DPH 189.26sklademKat. číslo: 332747
-
Tramvaj modrá kovová MHD Městská hromadná doprava zpětný chod
Modrá kovová tramvaj MHD, Městská hromadná doprava, model z kovu a ... více
229.00 bez DPH 189.26sklademKat. číslo: 332748
-
Autobus červený londýnský dvoupatrový double decker zpětný chod kov
Autobus dvoupatrový, typický červený londýnský double decker je kovový a jezdí ... více
159.00 bez DPH 131.40sklademKat. číslo: 332751
-
Autobus hlásí zastávky MHD Červený zpětný chod na baterie Světlo Zvuk CZ
Červený plastový autobus městská hromadná doprava MHD na zpětný chod, velikost ... více
425.00 bez DPH 351.24sklademKat. číslo: 332784
-
Trolejbus červený na setrvačník MHD městská hromadná doprava otevírací dveře
Trolejbus MHD 16 cm červený, model městského trolejbusu, na setrvačník, Setrvačníkový ... více
109.00 bez DPH 90.08sklademKat. číslo: 333109
-
Tramvaj modrá na setrvačník MHD městská hromadná doprava otevírací dveře
Tramvaj MHD 16 cm modrá, model městské tramvaje, na setrvačník, Ručně ... více
109.00 bez DPH 90.08sklademKat. číslo: 333110
-
Autobus kovový Bratislava zpětný chod MHD městská hromadná doprava
Kovový kloubový autobus Bratislava 18cm, kov + plastové části, volný chod, ... více
159.00 bez DPH 131.40sklademKat. číslo: 333115
-
Trolejbus modrý na setrvačník MHD městská hromadná doprava otevírací dveře
Trolejbus MHD modrý 16cm, na setrvačník, ručně otevíratelné prostřední dveře, střešní ... více
119.00 bez DPH 98.35sklademKat. číslo: 333129
-
Tramvaj červená na setrvačník MHD městská hromadná doprava otevírací dveře
Tramvaj MHD červená 16cm, na setrvačník, model městské kolejové dopravy, členěná ... více
119.00 bez DPH 98.35sklademKat. číslo: 333131
-
Autobus Londýn červený kovový patrový doubledecker zpětný chod
Londýnský červený patrový vyhlídkový autobus doubledecker, kovový model o velikosti 12cm, ... více
169.00 bez DPH 139.67není sklademKat. číslo: 356467
-
Trolejbus MHD český na setrvačník hlásí stanice na baterie Světlo Zvuk CZ
Trolejbus městské hromadné dopravy (MHD) s pohonem na setrvačník s českým ... více
429.00 bez DPH 354.55sklademKat. číslo: 361266
-
Tramvaj kovová 19cm zpětný chod na baterie 3 barvy v krabici Zvuk
Tato tramvaj z kovu a plastu s pohonem na zpětný chod, ... více
249.00 bez DPH 205.79sklademKat. číslo: 361411
-
RC Trolejbus MHD na dálkové ovládání 27MHz na baterie Světlo
MaDe RC zelený trolejbus na vysílačku, frekvence 27MHz, velikost 21cm, městská ... více
433.00 bez DPH 357.85sklademKat. číslo: 361552
-
Autobus česká MHD hlásí zastávky na baterie Světlo Zvuk CZ plast
Autobus městské hromadné dopravy na setrvačník s českým hlasem a světelnými ... více
449.00 bez DPH 371.07sklademKat. číslo: 361745
-
Trolejbus kovový 16cm zpětný chod český design otevírací dveře
Kovový trolejbus z edice City Collection s realistickým vzhledem v českém ... více
258.00 bez DPH 213.22sklademKat. číslo: 365684
-
CEEDA DŘEVO Trolejbus dopravní prostředky MHD
Ceeda detailní dřevěný model trolejbusu o velikosti 29cm. Kvalitní bukové dřevo, ... více
678.00 bez DPH 560.33sklademKat. číslo: 374741
-
CEEDA DŘEVO Tramvaj moderní dopravní prostředky MHD
Dřevěný model tramvaje, pro všechny milovníky městské hromadné dopravy. Vyrobeno z ... více
697.00 bez DPH 576.03sklademKat. číslo: 374763
-
KOVAP Lanovka plechová červená na natažení na klíček Kov 0621
Lanovka kovová hračka.Návod k obsluze : Přiložený provázek v délce 5 ... více
1 399.00 bez DPH 1 156.20není sklademKat. číslo: 394206
-
SIKU Blister Autobus městský MHD kovový model 1400
SIKU Blister 1400 - Městský autobus City Line, model z kovu ... více
129.00 bez DPH 106.61sklademKat. číslo: 394483
-
KOVAP Dopravní prostředky autobus plechový 1:43 na klíček 20cm Kov 0492
Připomeňte si své dětství a pořiďte dětem tuto originální plechovou hračku, ... více
899.00 bez DPH 742.98sklademKat. číslo: 395639
-
SIKU Tramvaj mnichovská kovová kloubová 1615
Siku kloubová mnichovská tramvaj 1615, kovový model kloubové mnichovské tramvaje o ... více
225.00 bez DPH 185.95není sklademKat. číslo: 397312
-
SIKU Tramvaj kloubová Bombardier kovová 1011
Siku kloubová tramvaj Bombardier 1011, kovový model městské kloubové tramvaje Bombardier ... více
99.00 bez DPH 81.82sklademKat. číslo: 397315
-
SIKU Blister Autobus městský kloubový kovový model s grafikou 1617
SIKU Kloubový autobus 1617, kov + plastové části, model 16cm, funkční ... více
225.00 bez DPH 185.95není sklademKat. číslo: 397317
-
SIKU Autobus školní americký Žlutý KOV + PLAST
Krásná a věrná kopie (model) - takový je dětský typický autobus ... více
129.00 bez DPH 106.61sklademKat. číslo: 397646
-
DICKIE Autobus kloubový městský Volvo 7900E volný chod plast
Městský linkový city bus Volvo 7900E na volnoběh. Otáčením kolečka na ... více
449.00 bez DPH 371.07sklademKat. číslo: 3900238
-
DICKIE Tramvaj Siemens Avenio volný chod městská hromadná doprava MHD
Dickie Tramvaj Siemens 41,5 cm, délka 41,5cm, licence Siemens, kloubová tramvaj, ... více
469.00 bez DPH 387.60není sklademKat. číslo: 3900239
-
MAJORETTE Autobus MAN City kovový volný chod 2 druhy 3 barvy
Kovový model autobusu MAN od Majorette, na volnoběh. Oficiální licence, detailní ... více
189.00 bez DPH 156.20sklademKat. číslo: 3900245
-
HAPE DŘEVO Vláček městská vozidla baby set 4 autíčka
Hape dřevěná autíčka na magnet, set 4ks, doplněk k vláčkodráze. Součástí ... více
218.00 bez DPH 180.17sklademKat. číslo: 3901126
-
Trolejbus 1:16 městská hromadná doprava MHD na baterie Světlo Zvuk
Trolejbus, městská hromadná doprava, světelné a zvukové efekty, model do dopravních ... více
299.00 bez DPH 247.11není sklademKat. číslo: 3998131
-
Trolejbus městská hromadná doprava MHD na setrvačník na baterie Světlo Zvuk
Trolejbus 1:16, na setrvačník, městská hromadná doprava, dlouhý model pro dopravní ... více
699.00 bez DPH 577.69není sklademKat. číslo: 3998133
-
Teamsterz autobus kloubový 46cm na baterie Světlo Zvuk různé barvy
Vytvořte si doma vlastní autobusovou trasu s autobusem Teamsterz Light & ... více
599.00 bez DPH 495.04sklademKat. číslo: 3998571





















































